Pozvánka na „Advent v Hostomicích“

Vážení trhovci, spoluobčané, návštěvníci!

Město Hostomice pořádá v sobotu dne 7.12.2019 od 12 hodin na Tyršově náměstí již tradiční „Adventní jarmark”, spojený s doprovodným programem.
 
Přivítáme prodejce s tematickým adventním zbožím, zbožím pro staročeský jarmark a s vánočním osvětlením stánku. Pro objednání místa a více informací prosím kontaktujte pana Petra Šinágla na tel. 606 135 709.

Požadované tematické zaměření stánků:
■ svíčky, svícny, jmelí, adventní věnce, vánoční aranže ■ hračky, dárky a dárkové zboží ■ vánoční ozdoby na stromeček, řetězy ■ vánoční papírenské zboží, vánoční papír, dárkové jmenovky, stuhy ■ knihy, vánoční pohledy ■ ozdoby ze sušených květin ■ purpura, prskavky, františky ■ adventní kalendáře, betlémy ■ cukrovinky, perníky s vánoční tematikou, marcipán ■ produkty z medu, medovina ■ květiny řezané i umělé ■ vánoční svíčky elektrické, solné lampy ■ sušené ovoce, ořechy všech druhů, pečené kaštany ■ výrobky ze dřeva, z proutí, ze slámy, kůže, z kamene ■ plátěné ubrusy, prostírání s vánočními motivy ■ prodej lahvových vín z českých a moravských vinařských oblastí ■ vánoční pečivo balené ■ keramika užitková i okrasná ■ vyšívané, háčkované a paličkované výrobky ■ výrobky uměleckých řemesel ■ výtvarné práce ■ šperky, umělecké sklo, bižuterie ■ koření, čaj, káva, spojeno s ochutnávkou nových druhů ■ obrázky všech technik ■ ovčí a beraní kožešiny a drobné výrobky z nich ■ pletené rukavice, šály ■ občerstvení (klobásy, grill, káva, grog, svařené víno, punč atd.)

Těšíme se na vaši hojnou účast!