Pozvánka na CIHLAFEST ve Slapech

CIHLAFEST  2017

22. 7. 2017 od 10:00 do 24:00

7. ročník benefičního Open Air festivalu, Slapy č. 74

Od rána se mohou návštěvníci CIHLAFESTU bavit, tvořit a hojně se občerstvovat. Celý den pak hrají na venkovních scénách divadla, kapely a pro neposedné děti i dospělé jsou připraveny různé workshopy. Mezi divadly bude i novocirkusové představení Hrdinky, kde předvede akrobatické kousky na visutých šálech Cirkus TeTy. Horkou letní sobotu doprovodí také hudba a tanec západní Afriky v podání souboru TiDiTaDe. Benefiční festival vrcholí celovečerním představením a letos to budou CELEBRITY, stand-up comedy Ondřeje Sokola

Cihlafest 2017 obrázekFestival se uskuteční v zahradách Chráněného bydlení Fara v obci Slapy Již od desíti hodin se bude tvořit ve výtvarných dílnách, pro návštěvníky je také po celý den k dispozici příjemné zahradní občerstvení, dětský koutek a zahradní bazének.


V letošním roce budou k vidění Cirkus TeTy s akrobatickým představením na visutých šálech, Divadlo pod čepicí, Rodinné divadlo s loutkovou pohádkou, amatérský spolek RiYo rozesměje pásmem písní a tanečních vystoupení, Teatro truhla vnese trochu napětí se svým loutkovým sci fi a v napětí bude pokračovat i Bohnická divadelní společnost se svým sci-fi hororem se šťastným koncem. V podvečer se již ponoříme do absurdit života s divadlem Excees. Diváci nebudou jen sedět, ale k tanci je nevyhnutelně nadzvedne na tanečníma hudební  vystoupení v rytmech západní Afriky od TiDiTaDe a taneční workshop Zumby. Na dopoledne je připraven koncert kapely Filtr a odpoledne zahraje Back doorman a Karma.

A na závěr festivalu od devíti hodin je pro diváky připravena celovečerní stand-up comedy Ondřeje Sokola CELEBRITY! Představení umožní nečekaný pohled do soukromí Ondřeje Sokola a téměř všech umělců v České republice. Stand-up comedy produkuje a přináší na Slapy Studio DVA divadlo.

CIHLAFEST je organizován společností Portus Praha a patří k doprovodnému programu benefiční sbírkové kampaně AKCE CIHLA pomáhající lidem s mentálním postižením na jejich cestě k důstojnějšímu a smysluplnějšímu životu.

Levnější vstupenky můžete zakoupit v ON-LINE předprodeji http://www.akcecihla.cz/cihlafest/on-line-predprodej/

 

Více informací na:

akcecihla.cz

facebook.com/AkceCihla

Hlavní koordinátor festivalu: Lucie Masopustová, masopustova@portus.cz nebo 773 920 998